Logo

Bakırköy diş hastanesi bölümü
Bakırköy diş hastanesi bölümüne hoş geldiniz. Bakırköy diş hastanesi hakkında bilgi almak istiyorsanız kurumun internet adresine de bakabilirsiniz. Burada yer alan bilgiler sizleri yönlendirme amaçlıdır. Bakırköy diş hastanesi hakkında bu sayfadan bilgi alabilirsiniz.

Öncelikle siz "Bakırköy diş hastanesi" için bilgi alacağınız bu sayfada, ne tür bilgilere ulaşmak istediğinizi bilmelisiniz. Eğer amacınız Bakırköy diş hastanesine ulaşmak ise "bakirkoyruhvesinir.gov.tr" adresine göz atabilirsiniz. Ağız ve diş hastalıkları merkezi bu hastanede bulunmaktadır. Başlıca yapılan tedavileri şöyle sıralayabiliriz: ağız muayene, diş çekimi, konservatif ve endodontik tedaviler, diş taşı temizliği, kron-köprü protezleri, hareketli ve sabit protez işlemleri ve mevcut protezlerin tamirleri yapılmaktadır. Bakırköy diş hastanesinde 9 diş hekimi ve 9 diş üniti kapasitesiyle hekim seçme hakkı kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz ayakta tedavi yönteminde dilerseniz yatak tedavi yönteminde muayene olabilirsiniz. Bakırköy diş hastanesi sizin sağlığınıza önem verir ve ihtiyaçlarınıza göre çözümler üretir. Bakırköy diş hastanesi güncel doktor listemiz aşağıda yer almaktadır.

Bakırköy diş hastanesi koordinatör: DR.ÖZLEM GÜRBÜZ 'dür. Diş hekimleri: Dt.SANEM PAKSOY ÖZGÖVDE, Dt.NUMUNE CİHAN ERİCEK, Dt.DÜRİYE KARAKAP, Dt.EMİNE ESRA ERKAN, Dt.ZEYNEP GÜNERİ, Dt.AYDAN TELCİ, Dt.ERSOY BUDANUR, Dt.HAKAN ÖZENÇ. Liste ile ilgili sorunlarınız için iletişim linkini kullanabilirsiniz. Bu sayfayla ilgili bildirimleriniz için e-posta adresimiz iletisim(x)bakirkoydevlethastanesi.net'dur. Bakırköy diş hastanesine gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürler.

diş hastanesi

Bakırköy Devlet Hastanesi

bakirkoy

Bakırköy devlet hastanesi randevu sayfasına hoş geldiniz. Sitemiz aracılığı ile hızlı bir şekilde randevularınızı almanız mümkündür. Lütfen bağlantılarımızı kullanın.

Bakırköy devlet hastanesi randevu sitesinde iken, telaşa kapılmanıza gerek yok. Çünkü randevu almak için aradığınız tüm imkanlar burada. Bedava randevu alarak hastanemizin ilgili bölümlerinde gerekli sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Hemde hiç beklemeden! Randevuyu almak için internet, telefon ve e posta kanallarını kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Devamini okuyun...

Haberler

Istanbul

Türkiye'nin nadide şehri İstanbul. Birde bizden okumak isterseniz beklemeden başlayın. Başlığa tıklayın ve okuyun...

Hastanemiz

Bakırköy devlet hastanesi. Hastanemiz siz sevgili vatandaşlar için bütün çabaları ve imkanları ile gece gündüz demeden sizlere hizmet veriyor...

Devamini oku